Tel. +420 777 572 442 kapelakapka@gmail.com

Napsali o nás . .

zpět na www.kapelakapka.cz
zpět na úvodní stránku Foto - Video

Pro pořadatele kontakt

Dana Sokolová Petr Šimacek

od lidovek přes pop music, country, rock ´n ´rol až ke klasice a muzikálu

kromě českých skladeb jsme slyšeli i pestrou směs hudby ze zemí, kde KAPKA hrála

KAPKA nám hrála i na přání a nálada byla výborná - jsou to opravdoví muzikanti

žádný švindl ze samohrajky - když vypnou proud hraje se dál

Oslavy obce

Přátelé, díky za produkci - spokojeni

Je dopito, uklizeno, všem se hudba velice líbila. S pozdravem

starosta obce

Milá Kapko

srdečně Vás zdravím z Jihočeské Blatné. Mám moc rád Vaše písničky a teď jste mě doslova dostali Vaším spojením harmoniky s doprovodem českého traktoru Zetor 25K. A s jakou láskou a nostalgií jste vyprávěl o traktorech, které se u nás vyráběly. V padesátých letech jsem takové traktory - Zetor 25 K a Škodovku také "pilotoval" . Neumíte si představit, kolik takový pomocník udělal práce a co všechno musel v JZD vydržet. A náklady na provoz dvou traktorů činily tehdy 35 tis. Kč za rok. Správně jste hovořil o tom, jaká jsme tehdy byla strojírenská velmoc a kde jsme dnes. Málokdo ví, že tehdy nám Italové dávali za jeden Zetor 25 čtrnáct Fiatů 600 D a ještě každý s novým náhradním motorem uvnitř.

Nedalo mi to a musel jsem na váš skvělý nápad reagovat. I já jsem si teď na stará kolena ani ne tak pro práci, ale pro radost pořídil "pětadvacítku" a trávím s touhle mašinkou každou volnou chvilku.

Děkuji Vám za Vaše krásné písničky, přeji pevné zdraví a hodně vděčných posluchačů.

Divák televize Šlágr

Posvícení

Tak to tu ještě nebylo, nebo alespoň v té novodobější éře naší obce. Dlouho jsme se zaobírali myšlenkou, jak trošku vrátit zábavu „zpět k její přirozenosti a lidovosti“. A povedlo se.

V k prasknutí nabité klubovně a altánu se sešli mladí, staří i ti středního věku, zkrátka můžeme říct takřka všechny věkové kategorie vyjma kojenců a batolat. Úderem dvacáté hodiny stiskem knoflíků rozezvučel Petr Šimáček měchy svého akordeonu a jeho kolegyně Dana Sokolová svými hbitými prsty rozechvěla struny své kytary. Když ke své hře ještě rozezněli svoje hlasivky, málo kdo zůstal netečný.

Svůj široký repertoár od lidovek, dechovek, přes pop music, country, rock ´n ´rol až ke klasice, operám, operetám, dokázali bravurně doplnit svojí dokonalou jazykovou vybaveností zpívaných písní. Takže kromě naší mateřštiny jsme mohli slyšet zvučnou španělštinu, romantickou italštinu, tvrdší němčinu, či melodickou angličtinu.

Oba účinkující v sobě nezapřeli ani svoje pedagogické kořeny. A protože k nám přijeli ne na koncert, ale na zábavu, tedy nás bavit, tak si vyzkoušeli na návštěvnících interaktivní zábavu spojenou s vyprávěním anekdot, veselých historek, zpěvem publika a.t.d. . . . .

starosta obce

Taneční podvečer

Byl pochmurný listopadový sobotní podvečer a nás hřála příjemná hudba Kapesní kapely KAPKA …

Čekalo nás několik hodin velmi dobré zábavy s profesionálním hudebním vystoupením. Bavili se mladí i staří. Každý měl možnost si zazpívat či zanotovat známé melodie a poznat melodie neznámé, které se hrají a poslouchají v různých zemích. Předvánoční atmosféru podtrhla i nabídka koled z mnoha koutů Evropy.

Kapela KAPKA nám hrála na přání, a přání našich spoluobčanů od dětí až po nejstarší generaci byla vskutku různorodá. Hudebně uspokojeni odcházeli všichni. Písně byly bohatě prokládány mluveným slovem a aktuálními vtipy – takže kdo nezpíval, ten se alespoň důkladně zasmál. Aktivním zapojením do programu jsme si občas připadali jako ve starém známém pořadu „Zpívá celá rodina“. Celé vystoupení bylo i „pastvou pro oči“, neboť dva členové této „kapesní kapely“ dokázali hrát současně na několik hudebních nástrojů. Také nám o nich zasvěceně a velmi zajímavě vyprávěli.

Za celé vystoupení Vám, vážená kapesní kapelo, patří ještě jednou náš obrovský DÍK s přáním mnoha dalších úspěchů.

kulturní komisie obce

Taneční zábava

Dobrý den, musím Vám ještě jednou poděkovat za výbornou atmosféru, kterou jste u násvytvořili. Neustále za mnou chodí lidé a pějí na Vás samou chválu. Všichni se již těšíme na další shledání s Vámi.

posílám nějaké fotky

Přeji vám hodně hudebních úspěchů.

organizátor

Zábava s kapkou

Dobrý večer. Zdravíme vás kapelo Kapko. Byli jsme na zábavě, kde jste hráli a moc pěkně. Nehrajete někde v okolí - Litomyšl, Svitavy na plese.? Rádi bychom se za Vámi přijeli podívat. Mějte se krásně.

P. Novotná

Taneční zábava

Tento večer nebyl jen o chutném jídle a pití, ale především o výborné zábavě, a o tu se nám postarala všem dobře známá hudební dvojice Dana a Petr

Vynikající podání domácích i cizích skladeb ve svižném rytmu rozhýbalo i nevelké příznivce tance. Ani po půlnočním přípitku zábava neochabla, spíše naopak veselí a skvělá atmosféra pokračovaly až do časných ranních hodin.

Pořadatel